Напередодні Різдва і Нового року легенда про Санта Клауса відроджується, а завдяки старанням тисяч людей у всьому світі - набуває реальних рис. Так, 15 грудня відбулося офіційне відкриття резиденції Санти в Фінляндії.
В самому серці Лапландії, де бородатий дідусь проводить більшу частину свого часу, розмістився палац Санти. Днями його двері широко відкрилися для всіх гостей - тут можна помилуватися казковими ельфами, покататися на візку з оленями або особисто зустрітися з улюбленим новорічним персонажем.
Для тих, хто не може приїхати в резиденцію, працює пошта Санти. Кожна дитина може написати лист з побажаннями - і в Новому році її мрія обов'язково збудеться.
Столиця України приготувала свою резиденцію. Святкове містечко розмістилося неподалік від Маріїнського парку і станції метро «Арсенальна». Офіційне відкриття відбудеться 19 грудня, але новини Києва випереджають події: стало достеменно відомо, які сюрпризи приготували організатори для маленьких гостей.
Київська резиденція з'явилася завдяки спільним зусиллям Печерської районної адміністрації і команди «Густомісто». Зовсім скоро відвідувачі містечка зможуть познайомитися не тільки з Сантою, але з усією його родиною - місіс Клаус вже готує різдвяні частування, а їх прекрасна дочка Санні продемонструє десятки захоплюючих зимових забав. Конкурси дійсно різноманітні, адже відвідувачам належить:
- зробити подарунок близьким своїми руками;
- побудувати снігову піраміду;
- переодягнутися в Санту і виконати його новорічну місію;
- спробувати ельфів make-up;
- відправитися у віртуальний тур по Північному полюсу і багато іншого.
На території містечка знайшлося місце і для будиночка новорічної пошти, і для ресторану з смачними ласощами, і для казкового особняка Санта Клауса.
Очікуваною подією стала можливість пограти в сноуболінг, за правилами якого перемагає той, хто зуміє потрапити в пінгвіна гігантським сніжком. Випробувати удачу може кожен - резиденція рада зустрічати гостей в особі дітей та їх батьків.
А в цей час адміністрація міста готує киянам ще один сюрприз. У 2019 Софійська площа перетвориться на казкове містечко, центральним елементом якого стане святкова ялинка.
25-метрову ялинку запалять 19 грудня. Цього разу вона буде особливою: крім динамічної світлової конструкції, навколо встановлять екрани, через які гості містечка зможуть передати побажання і привітання.
- 47 переглядів
